Reklam
Reklam

Türkiye'de koronavirüsten can kaybı 37'ye yükseldi!

Reklam
Reklam
Türkiye'de koronavirüsten can kaybı 37'ye yükseldi!
23 Mart 2020 - 23:25 - Güncelleme: 24 Mart 2020 - 01:05

Türkiye'de koronavirüsten can kaybı 37'ye yükseldi!

SAĞLIk Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye’de koronavirüsten can kaybının 37’ye, vaka sayısı 1529’a yükseldiğini belirtti. 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptığı açıklamada: "SON 24 SAATTE 3.672 test sonuçlandı. 293 yeni tanı kondu. Çabalarımıza rağmen, hastalığa yenik düşen 7 insanımız daha oldu. GENÇLERE UYARIMIZ VAR: Salgının dışında değilsiniz. Hayatınızı yavaşlatın. Risk ortamına girmeyin. Riski evinize taşımayın. Evde kalın. Hayat eve sığar.

ŞİMDİKİ GENÇLER…

Söze böyle başlayanların eline bugünlerde koz veriyorsunuz :) Koronavirüs konusunda fazlasıyla dikkatli olmanızı bekliyorum. Hayat demek, hareket demek. Eyvallah. Fakat bir süreliğine başka bir moda geçiyoruz. Özgürlük evimizde. HAYAT EVE SIĞAR.

BÜYÜKLERİMİZE SESLENMEK İSTİYORUM:

Bu toplumun sizin hayat tecrübenize ihtiyacı var. Evlatlarınızın vereceğiniz tavsiyelere ihtiyacı var. Torunlarınızın sevgi ve ilginize ihtiyacı var. Bunları hastayken yapamazsınız. Hayatınızı riske atmayın. Tedbirlere uyun.” HAYAT EVE SIĞAR." ifadelerine yer verdi. Haber Merkezi

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 858 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum