Reklam

EGE BEŞİKTAŞLI İŞ ADAMLARI DERNEĞİ İZMİR EMNİYET MÜDÜRÜ AŞKIN'I ZİYARET ETTİ

EBİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mahir KAPLAN, Asbaşkan ve Genel Sekreter Melih HEPSOMALI, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Yıldırım AYDUK ve Dr. Kemal KAMBUROĞLU İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin AŞKIN’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz şehit polislerimiz için Emniyet Teşkilatımıza başsağlığı dileklerini ileten EBİAD yöneticileri bir daha böyle acıların yaşanmaması dileklerini de ifade ettiler.

Reklam
EGE BEŞİKTAŞLI İŞ ADAMLARI DERNEĞİ İZMİR EMNİYET MÜDÜRÜ AŞKIN'I ZİYARET ETTİ
04 Ocak 2017 - 15:21

EBİAD – EGE BEŞİKTAŞLI İŞ ADAMLARI DERNEĞİ YÖNETİM KURULU İZMİR EMNİYET MÜDÜRÜ HÜSEYİN AŞKIN’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER.

EBİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mahir KAPLAN, Asbaşkan ve Genel Sekreter Melih HEPSOMALI, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Yıldırım AYDUK ve Dr. Kemal KAMBUROĞLU İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin AŞKIN’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz şehit polislerimiz için Emniyet Teşkilatımıza başsağlığı dileklerini ileten EBİAD yöneticileri bir daha böyle acıların yaşanmaması dileklerini de ifade ettiler. Ayrıca derneğin sosyal sorumlulukları çerçevesinde şehitlerin bizlere emanet ettikleri aileleri için bazı çalışmalar yapmak istediklerini belirten yöneticiler bu konuda Em. Md. Hüseyin Aşkın ile birlikte çalışma konusunda fikir birliğini ortaya koydular. EBİAD yöneticileri koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın’a kendi adına yapılmış ve üzerinde Beşiktaş Futbol Takımının oyuncularının da imzaları bulunan Beşiktaş formasını hediye ettiler. Em. Md. Aşkın da kendi adına yapılan ve üzerinde futbol takımı oyuncularının imzası bulunan Beşiktaş formasının kendisi için çok değerli bir armağan olduğunu belirterek yöneticilere teşekkür etti. EBİAD yöneticileri Aşkın’ı Beşiktaş maçlarını da birlikte izlemeye davet ettiler. haber merkezi 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 8952 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum