Reklam

Müdür Ölmez'den okullara yakın takip

Sınıflarda öğrencilerle sohbet eden Müdür Ölmez, derslerinde üstün başarılar diledi.

Reklam
Müdür Ölmez'den okullara yakın takip
07 Ekim 2019 - 16:10

Müdür Ölmez’den okullara yakın takip

 

MANİSA’nın Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, ilçenin güzide okullarından Gazi Ortaokulu’nu ziyaret etti. Sınıflarda öğrencilerle sohbet eden Müdür Ölmez, derslerinde üstün başarılar diledi.

            2019 – 2020 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle her hafta bir okula ziyarete giden Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, bu hafta Gazi Ortaokulu’nu ziyaret etti. Öğrencilerle birlikte İstiklal Marşı’nı okuyan Ölmez, öğretmenler odasında okul müdürü Emin Sezgin ve öğretmenlerle bir araya gelerek okul hakkında bilgi aldı, öğretmenlere yeni dönemde başarılar diledi.

            Ardından sınıflarda öğrencilerin derslerine katılan Ölmez, derslerine iyi çalışmaları gerektiğini belirterek, bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulundu. Ölmez: "Bizler, vatanına ve milletini seven gençlerin yanında, aynı zamanda bilimsel ve teknolojik yönden çağın gereklerine uygun olarak yetiştirmek için üzerimize düşen görevleri yerine getirmeliyiz.” dedi. Ölmez, okulların ihtiyaçlarının tespit edilerek, giderilmesi için gereğinin yapılacağını kaydetti.

            Okul müdürü Emin Sezgin ve öğretmenler ise, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez’i ağırladıkları için memnuniyet duyduklarını belirterek, kendisine teşekkür ettiler.

 

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2450 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum