Reklam
Reklam
Reklam

Çalmadık kapı bırakmıyorlar

Reklam
Çalmadık kapı bırakmıyorlar
23 Mart 2017 - 11:42 - Güncelleme: 23 Mart 2017 - 13:02

Çalmadık kapı bırakmıyorlar

MANİSA'nın Sarıgöl ilçesinde, anayasa değişikliği referandumuyla ilgili çalışmalarını sürdüren Hayır Platformu, her mahalledeki ev ve işyerlerini dolaşarak vatandaşlardan 'hayır' oyu vermelerini istiyor. 

Sarıgöl'de 16 Nisan referandumuyla ilgili çalışmalarını sürdüren CHP, Demokrat Parti, Demokratik Sol Parti, Saadet Partisi ve Vatan Partisi'nin oluşturduğu hayır platformu, evleri ve işyerlerini ziyaret ederek halkı bilgilendiriyor. Sarıgöl Hayır Platformu ve CHP İlçe Başkanı Tahsin Akdeniz, 16 Nisan'da ülkenin kaderinin oylanacağını belirterek, "Halkımızı aydınlatarak anayasa değişikliğine hayır demeleri için çalışıyoruz. Tüm yetkilerin bir kişide toplandığı, kuvvetler ayrılığının ortadan kalktığı, demokrasi ve özgürlüklerin ayaklar altına alındığı bu anayasa teklifine 'hayır' diyoruz. Çocuklarımızın ve ülkemizin geleceği için mücadelemiz sürecek" dedi. Tahsin Akdeniz platform üyeleri ile birlikte 16 Nisan'a kadar uğramadıkları işyeri, kahvehane ve evlerin kalmayacağını dile getirdi.  dha

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 9114 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum