Reklam
Reklam

AKP Milletvekili adayı Erdemİlk seçim çalışmamıza "HAYDİ BİSMİLLAH" diyerek başladık

Reklam
Reklam
AKP Milletvekili adayı Erdemİlk seçim çalışmamıza "HAYDİ BİSMİLLAH" diyerek başladık
01 Ekim 2015 - 08:23

AK Parti Manisa Milletvekili Adayı Siyaset Bilimci Ozan Erdem, seçim çalışmasının ilk başlangıcını Saruhanlı'dan başlattı. Saruhanlı ve beldelerinin tümünü gezerek, vatandaşla uzun uzun sohbet eden, projelerini anlatan, vatandaşın dertlerini dinleyen Erdem: " Saruhanlı'mızda halkımızla buluştuk. İlk seçim çalışmamıza "HAYDİ BİSMİLLAH" diyerek başladık" dedi. 

  1 Kasım 2015 seçimlerine, bir ay gibi kısa bir süre kaldığını, bu süre içinde 17 ilçede aktif bir şekilde çalışacağını ifade eden Erdem, bu seçimlerin 7 Haziran seçimlerinden daha önemli olduğunu ve 4İ ile yola çıktıklarını söyledi: "İtidal, İstikrar, İstiklâl, İstikbâl". Türkiye genelinde ve Manisa yerelinde şuanda anketlere göre %3 ila %4'lük bir artış gördüklerini, bir ay içinde bu oranın artarak, tekrardan tek başına iktidar olacaklarını vurguladı. ÖZEL

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2963 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum