Reklam
Reklam

Zübeyde Hanım Uygulama Anaokulunda 'Dünya Çocuk Hakları Günü' etkinliği

Zübeyde Hanım Uygulama Anaokulunda ‘Dünya Çocuk Hakları Günü’ etkinliği

Reklam
Zübeyde Hanım Uygulama Anaokulunda 'Dünya Çocuk Hakları Günü' etkinliği
16 Kasım 2019 - 17:00

Zübeyde Hanım Uygulama Anaokulunda ‘Dünya Çocuk Hakları Günü’ etkinliği

TURGUTLU Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anaokulunda minik öğrenciler, polis amcalarının da katılımıyla düzenlenen etkinlikle keyifli anlar yaşandı.

Turgutlu Zübeyde Hanım M.T.A. Lisesi Uygulama Anaokulu, geçtiğimiz perşembe günü Çocuk Gelişimi ve Eğitim Alanı 11.sınıf öğrencileriyle, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü kapsamında etkinlik düzenlendi. Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Birimi (TDP) işbirliğiyle düzenlenen etkinlikte polisler, çocuklara trafik güvenliği, geçiş noktası özellikleri, sosyal açıdan güvenlikleri ve cocuk haklari ile ilgili konularda bilgilendirme yaptı.

Çocuklar ise anaokulunda hazırladıkları trompetler ve pankartlar ile polis amcalarının hediye ettikleri düdüklerle ve motosikletleri üzerine binerek keyifli anlar yaşadılar.

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2652 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum