Reklam
Reklam

Zübeyde Hanım MTAL'ye Yılmaz ve Ölmez'den ziyaret

Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin yeni binasını ziyaret etti.

Reklam
Zübeyde Hanım MTAL'ye Yılmaz ve Ölmez'den ziyaret
21 Ocak 2021 - 14:20 - Güncelleme: 21 Ocak 2021 - 14:38
Zübeyde Hanım MTAL’ye Yılmaz ve Ölmez’den ziyaret

TURGUTLU Kaymakamı Ali Yılmaz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin yeni binasını ziyaret etti. Eğitim öğretim hizmetlerinin başlatıldığı yeni lise binası ve çevresinde incelemelerde bulunan Kaymakam Yılmaz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ölmez yetkililerden bilgiler aldı.
İncelemelerde bilgi veren Zübeyde Hanım MTAL Başyardımcısı Mustafa Ebecek, “Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2020/2021 Eğitim Öğretim yılında İlçemizde yapımı tamamlanan Yıldırım Mahallesi Özyiğit sokakta bulunan yeni hizmet binamıza taşınmış ve eğitim öğretim faaliyetlerine başlamıştır. Binamız iki bloktan oluşmaktadır.  B blokta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı E-sınav merkezi yer almaktadır. Yine aynı blok bünyesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan jimnastik salonunun yapımı tamamlanarak ana sınıf öğrencilerin hizmetine sunulmuştur. B blok bünyesinde ayrıca dört derslikten oluşan uygulamalı ana sınıfımız mevcuttur. A blok ana binamız bünyesinde ise 2 özel eğitim alt sınıfı, Kütüphane, İki Bilişim Atölyesi, İki Yiyecek İçecek Atölyesi, Bir adet Moda Tasarım atölyesi, 1 adet El Sanatları Atölyesi, 2 adet Grafik Atölyesi, Konferans Salonu ve 22 derslik mevcuttur” dedi.
Yılmaz ve Ölmez tespit ve değerlendirmelerde bulunarak, yeni açılan yerlerin ilçeye hayırlı olması temennisinde bulundu.
DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2499 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum