Reklam

Zübeyde Hanım MTAL kalite etiketi ile ödüllendirildi

Öğrencilere ödülleri okul müdür başyardımcısı Mustafa Ebecek tarafından verildi.

Reklam
Zübeyde Hanım MTAL kalite etiketi ile ödüllendirildi
04 Ekim 2019 - 11:54 - Güncelleme: 06 Ekim 2019 - 16:26

Zübeyde Hanım MTAL kalite etiketi ile ödüllendirildi

DİJİTALLEŞMENİN hızla ilerlemesiyle birlikte kodlama eğitiminin önemini vurgulamak üzere Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri alanı proje grubu ve danışman öğretmenleri Sibel Duman tarafından yürütülen Portekiz, İtalya ortaklı Coding Digital Education Games isimli e-twinning projesi ulusal destek servisinden kaliteli ödülü aldı.

Öğrencilere ödülleri okul müdür başyardımcısı Mustafa Ebecek tarafından verildi. Yeni eğitim öğretim yılında Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi e-twinning kulübü ‘Değerlerimiz (Değerlerimiz - Unsere Werte - Our Values) ve Gaming with STEM is fun!’ projeleri ile çalışmalarına devam ediyor.

 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2388 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum