Reklam

Zübeyde Hanım MTAL'den Gamalı Köftecisine teşekkür plaketi

Reklam
Zübeyde Hanım MTAL'den Gamalı Köftecisine teşekkür plaketi
14 Kasım 2019 - 18:32

Zübeyde Hanım MTAL’den Gamalı Köftecisine teşekkür plaketi

TURGUTLU Zübeyde Hanım Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından, okula verdiği desteklerden ötürü Gamalı Köftecisi sahibi Şevki Atman’a teşekkür plaketi verildi.

Turgutlu Zübeyde Hanım Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Teknik Müdür Yardımcısı Uğur Gülseren ve Yiyecek Ve İçecek Hizmetleri Alan Şefi Ersoy Tetik, Gamalı Köftecisini ziyaret etti. İşletmeci iş insanı Şevki Atman’la bir araya gelen Gülseren ve Tetik, okula desteklerinden dolayı plaket takdim ettiler. Ziyarette, okulun pastacılık atölyesinde öğrencilerin hazırladığı ikramlar sunuldu.

İşletmeci Şevki Atman: “Gamalı Ailesi olarak biz de bu zarif ziyaretlerinden dolayı Turgutlu Zübeyde Hanım Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi okuluna ve öğrencilerine çok teşekkür ederiz.” dedi.

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1393 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum