Reklam
Reklam

Zirve dağcıları Şirince'de sonbaharı yaşadı

Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü, sezonun ikinci etkinliğini Çamlık - Şirince parkurunda gerçekleştirdi. 

Reklam
Zirve dağcıları Şirince'de sonbaharı yaşadı
14 Ekim 2019 - 17:08

Zirve dağcıları Şirince'de sonbaharı yaşadı

TURGUTLU Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü, sezonun ikinci etkinliğini Çamlık - Şirince parkurunda gerçekleştirdi. 

Zirve Dağcılık Turgutlu Şubesinden yapılan açıklamada: "Doğa yürüyüşlerimizin ikinci haftasında Çamlık-Şirince etkinliğini gerçekleştiren Turgutlu Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü sporcuları güzel bir sonbahar gününde, Söke'de yapılan koordinasyon toplantısından aramıza katılan şube başkanımız Osman Tuğrul, Mustafa Ertem, Selahattin Akbulut ve Kuşadası Zirve Dağcılık Kulübünden şube başkanımız Halil Özer ve arkadaşlarının katılımıyla daha da renklendi.

Çamlık'tan başlayan yürüyüşümüzü orman içinden hafif çıkışları olan fazla yorucu olmayan bir parkurda sürdürüyoruz. Ara sıra su ve meyve molalarıyla biraz nefesleniyor, dinleniyoruz. Yürüyüşümüz, zevkli ve neşe içerisinde devam ediyor. Yaklaşık 14 km. lik yürüyüş sonunda Şirince'ye varıyoruz. Bu yürüyüşte rehberliğimizi yapan Erçin Tütünsatar arkadaşımıza teşekkür ediyoruz. Şirince'yi  tepeden gören hakim bir tepede incir ağacının gölgesinde Abdulkerim arkadaşımızın sofrasına oturup açlığımızı gideriyoruz.  Etkinliğimize katılan tüm arkadaşlara uyumları ve performanslarından dolayı kulübümüz adına teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki hafta Kavaklıdere-Horzum Keseller yürüyüşünde birlikte olmak dileklerimize..." denildi. 

Haber Merkezi

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1350 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum