Zirve dağcıları Kavaklıdere – Horzum Keserler'deydi

Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü, geçtiğimiz Pazar günü Kavaklıdere – Horzum Keserler – Balık Çiftliği parkurunda yürüyüş etkinliği gerçekleştirdi.

Reklam
Zirve dağcıları Kavaklıdere – Horzum Keserler'deydi
21 Ekim 2019 - 15:45 - Güncelleme: 23 Ekim 2019 - 16:24

Zirve dağcıları Kavaklıdere – Horzum Keserler’deydi

TURGUTLU Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü, geçtiğimiz Pazar günü Kavaklıdere – Horzum Keserler – Balık Çiftliği parkurunda yürüyüş etkinliği gerçekleştirdi.

            Zirve Dağcılık adına Mehmet Lütfi Bıkmaz tarafından yapılan açıklamada: “Turgutlu Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü güzel bir sonbahar gününde Kavaklıdere-Horzum Keserler-Balık Çiftliği yürüyüşündeydi. Pazar sabahının erken bir saatinde çıkış yerimiz olan kulüümüzün hemen yanında ki kahvede toplanan Zirve Dağcıları kahvaltılarını yaptıktan sonra yola çıkıyorlar... Yaklaşık bir saat süren yolculuk sonrası yürüyüşümüzün çıkış noktasına varıyoruz. Hazırlıklarımızı tamamladıktan sonra yürüyüş rehberimiz Erçin Tütünsatar'ın öncülüğünde başlıyor... Bir süre sonra geniş bir alanda açma germe hareketleriyle vücudumuzu yürüyüşe hazırlıyoruz. Başkanımız Osman Tuğrul katılım ve yürüyüş kuralları ile ilgili kısa bir bilgilendirme yapıyor... Yürüyüş görev ve sorumluluk içerisinde sürdürülüyor. Nefes ve su molalarıyla  biraz nefeslenip dinleniyoruz. Yürüyüşümüz neşeli bir şekilde devam ediyor... Zaman zaman dik çıkışları olan parkurda zirveciler fazla zorlanmadan yürüyorlar. Ceviz ve kestane ağaçlarının bol olduğu, özellikle cennet elması bahçeleri arasında sürdürülen 14 km. lik yürüyüş bu bölgenin en güzel balık çiftliklerinden birinde son buluyor... Etkinliğimize katılarak güç ve sevgisini gösteren tüm katılımcılara çaba ve uyumlarından dolayı kulübümüz adına teşekkür ediyoruz... Önümüzdeki hafta kamplı Karya yolu etkinliği gerçekleştirilecektir... Sevgi ve sayğılarımızla...” denildi. Haber Merkezi

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2035 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum