Reklam
Reklam

Yukarı Bozkırlı gençlerden örnek davranış

Turgutlu İlçesine bağlı Yukarı Bozkır Mahallesi’nde köy gençlerinden örnek davranış.

Reklam
Reklam
Yukarı Bozkırlı gençlerden örnek davranış
08 Aralık 2019 - 21:05 - Güncelleme: 09 Aralık 2019 - 11:44

Yukarı Bozkırlı gençlerden örnek davranış

MANİSA’nın Turgutlu İlçesine bağlı Yukarı Bozkır Mahallesi’nde köy gençlerinden örnek davranış.

Turgutlu’ya bağlı kırsal Yukarı Bozkır mahallesinde mahalle muhtarı Mustafa Yılmaz öncülüğünde organize olan köy gençleri tarihi köy çeşmesinin Su Gözü Deresi’ndeki kaynağında temizlik çalışması yaptı. Gençler dere kaynağı civarında bulunan çöpleri temizledi. Mahalle Muhtarı Mustafa yılmaz önclüğünde yapılan çalışma mahalle sakinlerinin takdirini kazandı.

 Yukarı Bozkır Mahallesi’nde ağaç dikimi 

Yukarı Bozkır mahallesinde ayrıca Turgutlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince fidan dikimi yapıldı. Muhtar Mustafa Yılmaz konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Emeği geçen başta Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın Bey olmak üzere Başkan Yardımcısı Ahmet Daşkan’a, Park ve Bahçeler Müdürü Önder Pala’ya,  Turgutlu Belediyesi Çavuşlarından Rıza bey ve ekibine köy halkı ve ekip arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Çizmemizi de giyeriz, sarığımızı da dolarız, nasip olursa yapacak çok işimiz var, yeter ki sağlığımız yerinde olsun” diye konuştu.

Haber Merkezi

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 5085 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum