Reklam
Reklam

Yitirdiklerimiz

Reklam
Yitirdiklerimiz
28 Ocak 2020 - 09:39 - Güncelleme: 28 Ocak 2020 - 10:11

Ali Rıza Sabırlar

Turgutlu İlçe sakinlerinden Ali Rıza Sabırlar vefat etti. Cenazesi bugün Yunus Emre Camii'nde ikindi vakti kılınacak olan cenaze namazınıın ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Yeni kabristanlığında toprağa verilecektir.

Kardeşi: Salih Sabırlar

Oğlu: Sami Sabırlar

Hacer Yiğit

Turgutlu İlçe sakinlerinden Hacer Yiğit vefat etti. Cenazesi bugün Sabribey Camii'nde öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Yeni kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğulları: Mustafa, Osman Yiğit

Damatları: Ali Şeref, Merhum Veli Zengin

Zarya Toprak

Turgutlu İlçe sakinlerinden Merhum Hacı İbrahim Toprak'ın eşi Zarya Toprak vefat etti. Cenazesi bugün Hamidiye Camii'nden saat 11.00'de Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Yeni Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğulları: Feyzullah, Abdullah, Nevzat Toprak

Kızları: Dilber Karakurt, Nebahat Tetik

Mehmet Demirelli

Turgutlu İlçe sakinlerinden Mehmet Demirelli vefat etti. Cenazesi bugün Osmancık Camii'nde öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Osmancık Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğlu: Ali Demirelli

Fadime Erdem

Turgutlu ilçe sakinlerinden Fadime Erdem vefat etti. Cenazesi bugün Derbent Bilal-i Habeşi Camii'nde öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Derbent kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğulları: Avni Nuri Erdem, Nurullah Erdem, Merhum Talip Erdem, Hasan Erdem

 

Ölenlere Allah'tan rahmet acılı yakınlarına sabırlar diliyoruz. YEDİEYLÜL MATBAACILIK VE GAZTECİLİK LTD.ŞTİ.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3904 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum