Reklam
Reklam

Yitirdiklerimiz

Reklam
Yitirdiklerimiz
18 Ocak 2020 - 09:48

Mücehver Karaduman

Turgutlu İlçe sakinlerinden Fikret Karaduman'ın eşi Mücehver Karaduman vefat etti. Cenazesi  bugün Niyazi Üzmez Camii'nde çğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Yeni Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğulları: Olcay, Fettah, Okan, Ozan, Oğuz Karaduman

Muzaffer Çalışkan

Turgutlu İlçesi Urganlı Mahalle sakinlerinden Muzaffer Çalışkan vefat etti. Cenazesi bugün urganlı Aşağı Camii'nde öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Urganlı Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Abisi: Abdül Çalışkan

Halil Sayhan

Turgutlu İlçe sakinlerinden Halil Sayhan vefat etti. Cenazesi bugün Çakıcı Camii'nde öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Yeni Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğlu: Emekli Öğretmen Cumhur Sayhan

Ölenlere Allah'tan rahmet acılı yakınlarına sabırlar diliyoruz.

YEDİEYLÜL MATBAACILIK VE GAZETECİLİK LTD.ŞTİ.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 4463 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum