Reklam
Reklam
Reklam

Yitirdiklerimiz

Reklam
Yitirdiklerimiz
15 Ocak 2020 - 11:16

Mustafa Kurt

Turgutlu İlçe sakinlerinden Mustafa Kurt vefat etti. Cenazesi bugün Demirciler Camii'nde öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Eski Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğlu: Hasan Kurt

Damatları: Halil İbrahim Başlan, Kerim İkbal Özdaşdelen

Büşra Engin

Turgutlu İlçe sakinlerinden Büşra Engin vefat etti. Cenazesi bugün Pazar Camii'nde öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Yeni Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Babası: Mehmet Engin

Dedesi: Ahmet Engin

Dedesi: Mehmet Yaşar

Fatih Çelik

Turgutlu İlçe sakinlerinden Fatih Çelik vefat etti. Cenazesi bugün Derbent Aşağı Camii'nde öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Derbent  Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Kardeşi: Mesut Çelik

Musa Camkıran

Turgutlu İlçe sakinlerinden Musa Camkıran vefat etti. Cenazesi bugün Limoncu Camii'nde öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Yeni Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğlu: İbrahim Camkıran

Mevlüt Karaman

Turgutlu İlçe sakinlerinden Mevlüt Karaman vefat etti. Cenazesi bugün Pazar Camii'nde öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Yeni Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğlu: Ali Karaman

Ölenlere Allah'tan rahmet acılı yakınlarına sabırlar diliyoruz. YEDİEYLÜL MATBAACILIK VE GAZETECİLİK LTD.ŞTİ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2692 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum