Reklam
Reklam

YİTİRDİKLERİMİZ

Reklam
Reklam
YİTİRDİKLERİMİZ
06 Aralık 2019 - 09:39 - Güncelleme: 06 Aralık 2019 - 15:00

İsmail Çilek

Turgutlu İlçe sakinlerinden Çakmakçı İsmail Çilek vefat etti. Cenazesi bugün Pazar Camii’nde Cuma vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından İzmir Büyükşehir Belediyesi Gökçeyurt kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğulları: İsa, Fatih Çilek

Kardeşleri: Gönül Ay, Bediha Kaya, Ayvaz, Nadir, Veysel Çilek

Mustafa Can

Turgutlu İlçe sakinlerinden Mustafa Can vefat etti. Cenazesi bugün Sabribey Camii’nde Öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Güney Mahalle Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğulları: Mestan Can, Kamil Öztürk

Mustafa Akın

Turgutlu İlçesi Urganlı Mahalle sakinlerinden Mustafa Akın vefat etti. Cenazesi bugün Urganlı Aşağı Camii’nde Cuma vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Urganlı kabristanlığında toprağa verilecektir.

Damatları: Üzeyir Fidankol, Ercan Doğan

Ali Öksüz

Turgutlu İlçesi Dağmarmara Ören  Mahalle sakinlerinden Ali Öksüz vefat etti.  Cenazesi bygün Ören Camii’nde Cuma vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Ören kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğlu: İbrahim Öksüz

Nedret Erim

Turgutlu İlçe sakinlerinden Hilmi Canduvarcı’nın kızı Nedret Erim vefat etti. Cenazesi bugün Tatar Camii’nde Cuma vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Yeni Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Eşi: Merhum Necati Erim

Kızları: Şebnem Erim, Elif Erim

Hüseyin Karadeniz

Turgutlu İlçe sakinlerinden Hüseyin Karadeniz vefat etti. Cenazesi bugün Urganlı Orta Camii’nde ikindi vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Urganlı kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğulları: Kamil, Osman Karadeniz

Ölenlere Allah’tan rahmet acılı yakınlarına sabırlar diliyoruz. YEDİEYLÜL MATBAACILIK VE GAZETECİLİK LTD.ŞTİ.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3479 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum