Reklam
Reklam

Yitirdiklerimiz

Reklam
Yitirdiklerimiz
26 Kasım 2019 - 11:45

Hüsniye Başbostancı

Turgutlu İlçe sakinlerinden Hüsniye Başbostancı vefat etti. Cenazesi bugün Selvilimescid Camii’nde öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Yeni kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğulları: Nasıf, Selehattin,Yaşar Başbostancı

Kızı: Semran Kanar

Ayşe Akçay

Turgutlu İlçe sakinlerinden Ayşe Akçay vefat etti. Cenazesi bugün Bağyurdu Camikebir Camii’nde öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Irlamaz Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğulları: Bülent, Levent, Adil Akçay

Halil Pekuslu

Turgutlu İlçe sakinlerinden Halil Pekuslu vefat etti. Cenazesi bugün Şehitler Camii’nde ikindi vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Eski kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğulları: Sedat Pekuslu, Sabri Pekuslu, Merhum Aydoğan Pekuslu

Gelinleri: Ayşe, Mükerrem Pekuslu

Ölenlere Allah’tan rahmet acılı yakınlarına sabırlar diliyoruz. YEDİEYLÜL MATBAACILIK VE GAZETECİLİK LTD.ŞTİ.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3954 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum