Reklam

YİTİRDİKLERİMİZ

Reklam
YİTİRDİKLERİMİZ
16 Kasım 2019 - 11:51 - Güncelleme: 16 Kasım 2019 - 11:59

Süleyman Çavuş
Turgutlu İlçe sakinlerinden Emekli Öğretmen Süleyman Çavuş vefat etti. Cenazesi bugün Urganlı Çarşı Camii’nde öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Urganlı Kabristanlığında toprağa verilecektir.
Yaşar Sugür
Turgutlu İlçe sakinlerinden Yaşar Sugür vefat etti. Cenazesi bugün Subaşı Camii’nde öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Eski kabristanlığında toprağa verilecektir.
Zakire Bozabalı
Turgutlu İlçesi Urganlı Mahalle sakinlerinden Zakire Bozabalı vefat etti. Cenazesi Bugün Urganlı İstasyon Camii’nde ikindi vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Urganlı kabristanlığında toprağa verilecektir.
Ölenlere Allah’tan rahmet, acılı yakınlarına sabırlar diliyoruz. YEDİEYLÜL MATBAACILIK VE GAZETECİLİK LTD.ŞTİ.


DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3594 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum