Reklam

Yitirdiklerimiz

Reklam
Yitirdiklerimiz
18 Eylül 2019 - 12:55

Halil Keskin

Turgutlu İlçesi Urganlı Mahalle sakinlerinden Balıkçı Halil Keskin vefat etti. Cenazesi bugün Sabribey Camii’nde öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Urganlı Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Damatları: Mehmet Söğüt, İbrahim Şirindoğan, Erdal Günay, Nuri Çimenci

Fatma Filiz

Turgutlu İlçe sakinlerinden Osman Filiz’in eşi Fatma Filiz vefat etti. Cenazesi bugün Eski Garaj Camii’nde öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Yeni Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğlu: Hasan Filiz

Damatları: Mahmut Bacanak, Mehmet Bozkurt, Mürsel Acar

Hatice Özgüvenç

Turgutlu İlçe sakinlerinden Fırıncı Salih Özgüvenç’in eşi Hatice Özgüvenç vefat etti. Cenazesi bugün Urganlı Aşağı Camii’nde Öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Urganlı Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğulları: Ümit, Ünal Özgüvenç

Ölenlere Allah’tan rahmet acılı yakınlarına sabırlar diliyoruz. YEDİEYLÜL MATBAACILIK VE GAZETECİLİK LTD.ŞTİ.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2947 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum