Reklam

Yitirdiklerimiz

Reklam
Yitirdiklerimiz
19 Ağustos 2019 - 09:25 - Güncelleme: 19 Ağustos 2019 - 11:46

Yitirdiklerimiz

ÖZBİLEN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Turgutlu İlçe sakinlerinden Merhum Emekli Polis Mehmet Özbilen’in eşi Güleser Özbilen vefat etti. Cenazesi bugün Hacı Ahmet Camii’nde öğle vakti kılınacak cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Eski Kabristanlığında toprağa verilecek.

Oğlu: Selçuk Özbilen

Damatları: Latif Polat, Ahmet Demirci, Ercan Özbilen, Mustafa Kara, Mehmet Erbil

 

ARIKAN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

Turgutlu İlçesi Selvilitepe Mahalle sakinlerinden Selendili Emine Arıkan vefat etti. Cenazesi bugün öğle vakti kılınacak cenaze namazı ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Selendi Mıdıklı Kabristanlığında toprağa verilecek.

Oğulları: Yıldırım Arıkan, Yaşar Arıkan

 

Turan Göçmen

Turgutlu İlçe sakinlerinden Turan Göçmen vefat etti. Cenazesi bugün Pazar Camii’nde Öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Yeni kabristanlığında toprağa verilecektir.

Kardeşler: Merhum Orhan Göçmen, Ayhan Göçmen

Yeğenleri: Ali Göçmen, Şükrü Göçmen

 

Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, acılı yakınlarına sabırlar diliyoruz.

YEDİEYLÜL MATBAACILIK VE GAZETECİLİK LTD.ŞTİ.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2894 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum