Reklam

Yitirdiklerimiz

Reklam
Yitirdiklerimiz
06 Ağustos 2019 - 09:42 - Güncelleme: 06 Ağustos 2019 - 15:25

Tahyir Demirbilek 

Turgutlu İlçesi sakinlerinden Tahyir Demirbilek  vefat etti. Cenazesi bugün Subaşı Camii’nde  öğle vakti kılınacak cenaze namazı ardından yeni kabristanlıkta toprağa verilecek. Oğulları: Niyazi, Oktay, Yavuz, Ejder ,Ozan Demirbilek

Kızı: Songül Demirbilek

Adem Bakkalcı

Turgutlu İlçe sakinlerinden Merhum Recep Karabalkan’ın damadı Adem Bakkalcı vefat etti. Cenazesi bugün Şehitler Camii’nde İkindi vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Yeni kabristanlığında toprağa verilecektir.

Kayınbiraderi: Rahim Karabalkan

Bacanakları: Ahmet İyiavcı, Önder Özkara, İsmail Sakarya

Türkan Zehra Özgür

Turgutlu İlçe sakinlerinden Türkan Zehra Özgür vefat etti. Cenazesi Bügün Limoncu Camii’nde Öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Eski Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Eşi: Emekli Atsubay Turgut Özgür

Oğlu: Ziya Özgür

Kızları: Asuman Akın, Hülya Özgür, Serap Evren

Yeğenleri: Halil Ozman, İsmail Ozman.

Zeynep Çavdar

TURGUTLU İlçesi sakinlerinden Zeynep Çavdar yaşamını yitirdi. Cenazesi Kuşlar Camiinde ikindi vakti kılınacak cenaze namazının ardından Kuşlar Mezarlığında toprağa verilecek. 

Yakınları: 

Oğulları İbrahim, Mehmet, Mustafa, Alibey, Ümran Çavdar,

Kızları: Sevim Alkoç, Aysel Isıyel, Hatice Arı,

Damatları: Mehmet Alkoç, İsmail Isıyel, Mehmet Arı

Ölenlere Allah'tan rahmet acılı yakınlarına sabırlar diliyoruz. YEDİEYLÜL MATBAACILIK VE GAZETECİLİK LTD.ŞTİ.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 5663 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum