Reklam
  • Reklam
Yitirdiklerimiz
Reklam
Reklam

Yitirdiklerimiz

Reklam
Reklam
11 Temmuz 2019 - 11:51 - Güncelleme: 13 Temmuz 2019 - 18:31

Hakkı Küymen

 

Turgutlu İlçe sakinlerinden Erzurumlu Hakkı Küymen vefat etti. Cenazesi bugün Niyazi Üzmez Camii'nde öğle  vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Yeni Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğulları:Adem,Erdem,Ahmet Küymen

Kardeşleri:Fetullah,Lütfü,Osman,Zeki Rüymen

 

Sabire Yavaş

 

Turgutlu İlçe sakinlerinden Sabire Yavaş vefat etti. Cenazesi bugün Şehitler Camii'nde öğle  vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Yeni Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Eşi:Adem Yavaş

Oğlu:Özcan Yavaş

Damadı:Bülent Özyğit

 

Yakup Orhan

 

Turgutlu İlçe sakinlerinden Merhum  Musa Orhan’ın Oğlu Yakup Orhan vefat etti. Cenazesi bugün Sabribey Camii'nde öğle  vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Eski Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğlu:Musa Orhan

Torunu:Ahmet Orhan

Eşi:Hatice Orhan

 

Kübra Demiröz

 

Turgutlu İlçesi Irlamaz Mahalle sakinlerinden Kübra Demiröz vefat etti. Cenazesi bugün Irlamaz Camii'nde Öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Irlamaz Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Oğulları:Bilal,Hüseyin Demiröz

Damatları:Ali Özakgün,Hamza Göbekli

 

Ergül Toşmum  

 

Turgutlu İlçe sakinlerinden Merhum Kahveci Çavuş Mustafa Toşmum’un Oğlu Ergül Toşmum  vefat etti. Cenazesi bugün Demirci Camii'nde ikindi vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Turgutlu Yeni Kabristanlığında toprağa verilecektir.

Ölenlere Allah'tan rahmet acılı yakınlarına sabırlar diliyoruz. YEDİEYLÜL MATBAACILIK VE GAZETECİLİK LTD.ŞTİ.

 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Kaynak: HABER MERKEZİ
Bu haber 5079 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cengiz Bey'in hizmeti tarihlere geçecek 
Cengiz Bey'in hizmeti tarihlere geçecek 
10 hırsızlık suçundan 26 yıl hapsi olan şahıs tutuklandı
10 hırsızlık suçundan 26 yıl hapsi olan şahıs tutuklandı