Reklam
Reklam

Yılmaz ailesinin mutlu günü

Aysel ve İbrahim Yılmaz çiftinin biricik oğlu Batı Erk Yılmaz sünnet oldu.

Reklam
Yılmaz ailesinin mutlu günü
23 Ağustos 2019 - 17:34 - Güncelleme: 23 Ağustos 2019 - 17:46

Yılmaz ailesinin mutlu günü

Aysel ve İbrahim Yılmaz çiftinin biricik oğlu Batı Erk Yılmaz sünnet oldu.

TURGUTLU İlçesinde gazetecilik mesleğini yarım asrı geçkin bir süredir yapan, gazetemiz muhabiri Tuncel Yılmaz’ın torunu, medikal firmasına çalışan İbrahim Yılmaz ve anaokulu öğretmeni Aysel Yılmaz çiftinin oğlu, düzenlenen cemiyetle erkekliğe ilk adımını attı.

Ergenekon Mahallesindeki özel bir düğün salonunda yemekli mevlid-i şerif okutuldu. Anne ve baba Aysel ve İbrahim Yılmaz konukları kapıda karşıladı. Oldukça kalabalık bir davetli topluluğun hazır bulunduğu cemiyet, akşam yine aynı düğün salonunda kına gecesi olarak devam etti. Gecede Yılmaz ailesinin yakınları ve çok sayıda davetli çalınan şarkılar eşliğinde gönüllerince eğlendi. Yılmaz ailesinin oğlu Batı Erk, halk oyunu gösterileriyle davetlilerden alkış aldı.

Konuklarla yakından ilgilenen Yılmaz ailesi gecede kendilerini yalnız bırakmayanlara teşekkür etti.

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 9720 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum