Reklam
Reklam

Yeni Belediye Başkan Yardımcısı Honaz'dan açıklama

Belediye Kütüphanesine herkesin okuması özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin okuması için kitap bağışlayın

Reklam
Yeni Belediye Başkan Yardımcısı Honaz'dan açıklama
30 Mayıs 2019 - 20:10

Yeni Belediye Başkan Yardımcısı Honaz’dan açıklama

GEÇTİĞİMİZ gün Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilen Fırat Honaz, sosyal medyadan bir açıklama yayınladı. Honaz yaptığı açıklamada anlamlı bir istekte bulunarak, "Göreve başlamam dolayısıyla lütfen şahsıma çiçek başta olmak üzere hiç bir hediye getirmeyin, göndermeyin... İlla bir şey yapmak istiyorsanız, Turgutlu Belediye Kütüphanesine herkesin okuması özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin okuması için kitap bağışlayın." dedi.

Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz’ın yaptığı açıklama şu şekilde: "Sevgili Turgutlulular, Sizler Turgutlu'muz adına yıllar sonra büyük bir değişimi gerçekleştirdiniz. Bizlere düşen sizlerin beklediği çağdaş, sosyal, şeffaf ve herkese eşit hizmet veren Belediye için dönüşümü sağlamak. Biriken işler çok, düzeltilecek şeyler fazla ve yapılması gereken çok şeyimiz var. Şimdi artık sizler için sizlerle birlikte ortak akıl ile hareket ederek iş üretme zamanı. Sizlere hizmet edebilme fırsatını şahsıma sağlayan öncelikle CHP İlçe Örgütüme, sonra Turgutlu halkımıza ve Çetin Akın Başkanıma şükran ve hürmetlerimi arz ediyorum. Başta eşim ve çocuklarım ile annem babam ve tüm aileme, özellikle tüm arkadaşlarıma bana gösterdikleri güven ve verdikleri destek için çok teşekkür ediyorum. Ve sizlerden özel bir ricada bulunmak istiyorum. Göreve başlamam dolayısıyla lütfen şahsıma çiçek başta olmak hiç bir hediye getirmeyin, göndermeyin... İlla bir şey yapmak istiyorsanız, Turgutlu Belediye Kütüphanesine herkesin okuması özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin okuması için kitap bağışlayın...

Bu ülke aydın insanların omuzlarında ve emekleriyle yükselecek ve kalkınacak. Cenab-ı Allah'tan her daim adaletten ayrılmadan ve doğrudan yana hizmet etmemizi ve gaflete düşersek bizi samimiyetle ikaz edecek insanları etrafımızdan eksik etmemesini niyaz ederim. Merak etmeyin hep beraberiz ve her şey çok güzel olacak!”

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 7904 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum