Yeni Başkan belli oldu VİDEO

Turgutlu Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı Meclis ile Murakabe heyeti bugün yapılan seçimlerle belirlendi. Seçimlerde 36 oy alan Ünal Şimşek’in listesi Haluk Şevket Baba, Kadir Şakar , Halit Özece, Mehmet Cebe  kazandı.

Reklam
09 Mayıs 2019 - 16:08 - Güncelleme: 09 Mayıs 2019 - 16:44

Turgutlu Çiftçi Malları Koruma Başkanlığı Meclis ile Murakabe heyeti bugün yapılan seçimlerle belirlendi.

Seçimlerde 36 oy alan Ünal Şimşek’in listesi Haluk Şevket Baba, Kadir Şakar , Halit Özece, Mehmet Cebe  kazandı.

Bugün Saat 14.00’de Eski Turgutlu Belediyesi Hizmet binasında  yapılan seçimlerde Turgutlu Belediyesi Meclis Üyesi, Ziraat Odası Meclis Listesi, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeleri  3 liste için oy kullandı.

Genel Kurulun açılış konuşmasını Turgutlu Belediye Başkanı Çetin akın yaptı. Adayların hiç biri selamlama konuşması yapmayınca direk oylamaya  seçildi. Yapılan seçimler sonrası  Çiftçi Malları meclisi Ünal Şimşek’in listesi Haluk Şevket Baba, Kadir Şakar, Halit Özece, Mehmet Cebe  kazandı.

Kazanan Murakabe listesi ise İsmail Artan, Ömer Demir, Mustafa Coşkun, Bekir Sarıbey ve Nihat Beler oldu. 

DOĞAN ÇİZMECİ - AHMET ÖZPEHLİVAN

 

 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3662 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları