• Reklam
Yapılandırmada süre uzatıldı
Reklam
Reklam

Yapılandırmada süre uzatıldı

27 Ağustos 2018 günü mesai bitimine kadar

Reklam
Reklam
01 Ağustos 2018 - 13:26

Yapılandırmada süre uzatıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mali hizmetler Dairesi Başkanlığı, 7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanunun 31 Temmuz olan son başvuru tarihinin 27 Ağustos’a kadar uzatıldığını duyurdu.

7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanunun kapsamında öngörülmüş olan başvuru, bildirim ve beyan Süreleri 31.07.2018 tarihli ve 30415 sayılı resmi gazetenin mükerrer sayısında yayımlanarak 27.08.2018 tarihine (bu tarih dâhil) kadar uzatıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Manisa Büyükşehir Belediyesine borcu olan vatandaşlar/mükelleflerin, 7143 sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun kapsamında, borçların yeniden yapılandırılması için Büyükşehir Belediyesi Ana Hizmet Binası Zemin Katı’nda bulunan Gelir Şube Müdürlüğüne, tüm ilçelerdeki Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüklerindeki veznelere ve Büyükşehir Belediyesi Ek Hizmet Binası (Beyaz Fil arkası) giriş katındaki başvuru noktalarına 27 Ağustos 2018 günü mesai bitimine kadar bizzat başvuru yapmaları gerekmektedir” denildi.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Kaynak: HABER MERKEZİ
Bu haber 4108 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yitirdiklerimiz
Yitirdiklerimiz
Odunlukta çıkan yangın korkuttu
Odunlukta çıkan yangın korkuttu