Reklam
  • Reklam
Reklam

Zafer İN Operasyonu TUTSO Meclis üyelerine anlatıldı

Zafer İN Operasyonu TUTSO Meclis üyelerine anlatıldı

Toplantıda en ilgi çeken konu da “Stres ve stresi yönetmenin yolları “oldu

KISA adı TUSO olan Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Nisan ayı olağan meclis toplantısı Meclis Başkanı Yavuz Semizler Başkanlığında yapıldı.

Açılış konuşmasını TUTSO Meclis Başkanı Yavuz Semizler yaptı

Gündemdeki maddeler oylanarak kabul edildi.

Gündemdeki “Yönetim Kurulu Başkanı izahatlarında” Başkan Faruk Aydın Artık Türk Özel Sektörü olarak devletteki çarkların hızlanmasını ve bunun özel sektöre olumlu yansımasını bekliyoruz. Referandum sürecinin tamamlanmasıyla önemli bir belirsizlik geride bırakılmıştır. Özel sektörümüz bundan sonra önünü daha rahat görebilecek, daha rahat risk alarak yatırım yapabilecektir. Artık yarına odaklanmalı, ortak bir vizyon ve hedef etrafında toplumu birleştirip geleceğe hep birlikte yürümeliyiz. “dedi.

Aydın  konuşmasında ,“Dün çok nezih bir gün yaşadık 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızla beraber mübarek Miraç Kandilini beraberce kutladık bizleri biz yapan ortak değerlerimizle beraber toplum olma bilinci ile ortak paydada buluştuğumuz milli ve manevi duygularımıza hitap eden bu değerlerimiz bizler için çok önemli. “23 Nisan, milletin kararının üzerinde bir karar olmadığının ilanıdır” diye konuştu.

TUTSO üyelerine İngilizce Dil eğitimi verileceğini belirten Aydın “Odamız tarafından düzenlenen eğitimlerimiz devam ediyor, Celal Bayar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ile düzenlediğimiz iş dünyamıza dönük mini MBA eğitimimiz geçtiğimiz günlerde sona erdi. Eğitime katılan üyelerimiz sertifikalarını aldılar ve eğitimden duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler, gelecek hafta içerisinde İngilizce Dil eğitimimiz başlıyor. Bu nedenle her üyenin bu kursa katılmasını arzuladıklarını “söyledi.

İzmir Ekonomi Üniversitesi ile geçtiğimiz günlerde bir protokol imzaladıklarını işaret eden Aydın : “. Protokol kapsamında odamız üyelerinin çocukları İzmir Ekonomi Üniversitesi'ne kayıt yaptırmaları durumunda % 15 indirim imkanı  kazandılar. Buradan Mütevelli Heyet Başkanı Sayın Ekrem Demirtaş’a teşekkürlerimi iletmek istiyorum.” şeklinde konuştu.

3 Lige terfi  eden Turgutluspor’u kutlayan Aydın , konuşmasını şu şekilde tamamladı: Bugün ki meclis toplantısında aramızda Zafer İN Operasyonu anlatmak üzere operasyon yöneticisi değerli uzman  Sema Öztuğcu, Zafer Kalkınma Ajansı Manisa Yatırım Destek Ofisi Uzman Buket Kaner, Zafer Kalkınma Ajansı Operasyon Takım Lideri Peter Wilson, Bölgesel Kalkınma Uzmanı Ethem Erkan  Keçe  ve TSE Baş Denetçisi Sayın Tevfik Bıyıklı meclisimizin misafiri Zafer Kalkınma Ajansımızın yürüttüğü Zafer İN Operasyonu kapsamında yine Turgutlu’da  bir takım eğitim faaliyetleri gerçekleştiriliyor, işletmelerimizin verimliliklerini artırmayı hedefleyen bu çalışmaları takdirle izliyoruz. Bugün bu çalışmalar hakkında bizlere değerli uzmanlar bilgiler aktaracaklar.” 

Konular  sırasıyla Zafer Kalkınma Ajansımızın yürüttüğü Zafer İN Operasyonu kapsamında bilgilendirici konuşmalar yaparken TSE Baş Denetçisi Sayın Tevfik Bıyıklı da örneklerle “Stres ve stresi yönetmenin” yollarını anlattı  Doğan ÇİZMECİ -FOTOĞRAFLAR AHMET ÖZPEHLİVAN 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.


Bu video 3696 defa izlenmiştir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir