Reklam
  • Reklam
Reklam

Kamyonu gelin arabası yaptı

Böyle olur kamyon şoförünün gelin arabası

Kamyonu gelin arabası yaptı

MANİSA’nın Turgutlu İlçesi’nde oturan 29 yaşındaki Alper Sönmez ile 24 yaşındaki Hicran Altıparmak çifti, kamyonu düğün arabası yaptı.

            Turgutlu İlçesi’nde oturan ve önceki akşam dünya evine giren Alper Sönmez ve Hicran Altıparmak çifti, ilginç bir karar alarak gelin arabalarını kamyon yaptı. Aynı zamanda kamyon şoförü olan damadın direksiyon başında bulunduğu ve gelinin yanda olduğunu kamyonu görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Damat Alper Sönmez, gelin Hicran Altıparmak’ı kamyonuyla alarak konvoy eşliğinde tur attı ve düğün salonuna gitti.

Kendisinin kamyon şoförü olduğunu söyleyen damat Sönmez: “Gelin arabamızın diğerlerinden farklı olmasını istedik. Gelin arabamızı otomobil yerine kamyon yaptık. Hayalimi gerçekleştirdim. Gelini evinden kamyonumla aldım. Daha sonra şehirde tur atarak düğün salonuna gittik. Bizleri mutlu günümüzde yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Gelin Hicran Altıparmak ise, kamyonu görünce çok şaşırdığını belirterek; “Eşim beni evden kamyonuyla aldı. Unutamayacağım bir an oldu. Kamyona binip inerken zorlandım ama bana bu farklılığı ve güzelliği yaşattığı için teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu. Nurullah ÇANKAYA


Bu video 9770 defa izlenmiştir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir