Reklam

Vatandaşlar: "Bu görüntüler Turgutlu'ya yakışmıyor"  

Manisa’nın Turgutlu İlçesi Ergenekon Mahallesi’nde bulunan moloz yığınları vatandaşları rahatsız ediyor, vatandaşlar senelerdir durum aynı bu görüntüler Turgutlu’ya yakışmıyor” şeklinde sitemde bulundu

Reklam
Vatandaşlar: "Bu görüntüler Turgutlu'ya yakışmıyor"  
05 Haziran 2020 - 08:04 - Güncelleme: 05 Haziran 2020 - 18:44

Vatandaşlar: 'Bu görüntüler Turgutlu’ya yakışmıyor'
 
Ergenekon Mahallesi’nde bulunan moloz yığınları vatandaşları rahatsız ediyor. Vatandaşlar, "Senelerdir durum aynı bu görüntüler Turgutlu’ya yakışmıyor” şeklinde sitemde bulundu.
 
TURGUTLU İlçesi Ergenekon Mahallesi’nde bulunan Çıraklık Eğitim Merkezi’nin yakınında, Ahi Evran Sokak üzerinde bulunan moloz yığınları ve çöpler vatandaşları rahatsız ediyor. Vatandaşlar yetkililerden bu çevre kirliliğine son vermelerini istiyor.
Ergenekon Mahallesi'ndeki evlerin yaklaşık yüz metre yakınındaki bu moloz yığınları uzun zamandır engellenemiyor. Ergenekon Mahallesi’nde yaşayan bir vatandaş, "Moloz yığınları ve çöpler burnumuzun dibinde," şeklinde konuşurken, başka bir vatandaş da, "Burası şehrin göbeği, buraları temizlemek çok zor değil. Yetkililerden ricamız bir an önce bu duruma son vermeleri. Burası 5 sene önce de aynı durumdaydı, 5 yıl sonra da aynı durumda." şeklinde konuştu.
 
Doğan ÇİZMECİ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 5577 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum