Reklam

"Vatandaşım ben, hizmet istiyorum." (VİDEO)

Manisa'nın Turgutlu ilçesinin Selivilitepe mahallesinde yaşayan mahalle sakinleri, çamurlu yollardan şikayetçi. Mahalle sakinleri "Bu rezilliği çekmek istemiyoruz" dedi.

Reklam
30 Ocak 2020 - 19:19 - Güncelleme: 30 Ocak 2020 - 22:26

"Vatandaşım ben, hizmet istiyorum." (VİDEO)

MANİSA'nın Turgutlu ilçesinin Selivilitepe Mahallesinde yaşayan mahalle sakinleri, çamurlu yollardan şikayetçi. Mahalle sakinleri: "Bu rezilliği çekmek istemiyoruz" dedi.

Turgutlu'nun Selvilitepe Mahallesinde yaşayan vatandaşlar, çamurlu yollardan şikayetçi. Akçakoyun Sokak ile Mehmetçik Sokak'ın kesiştiği toprak yolda yağmur nedeniyle evine girmekte zorlanan mahalle sakini Hatip Atlı: "Meyil nedeniyle yollarımız çamur içinde kalıyor, buraya alt tarafa iki tane künk istiyoruz. Gördüğünüz gibi burada elimizde kazmayla yol açıyoruz suyun birikmemesi için" dedi.

Atlı: "Buraya belediyeden iki tane künk istiyoruz. İki künk koysalar, burada sorun çözülecek. Belediyeyi aradık, Manisa'yı arayın diyorlar. Manisa'yı aradık, Turgutlu Belediyesi'ni arayın diyorlar. Ben vatandaşım, hizmet istiyorum. Nasıl oy zamanı oy istiyorlarsa ben de hizmet istiyorum." dedi.

Doğan ÇİZMECİ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 5018 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ali
    3 ay önce
    Bizim belediye başkanımız maalesef sadece tribünlere oynuyor, hemde milleti kandırarak...örnek.: işçilere Türkiyede en yüksek zam yapmakla ulusal basına çıkmıştı...Turgutlu belediyesinde kadrolu işçi sayısı kaç biliyormusunuz.:? cevap..: sadece 35...evet sadece 35 kişiye zam yapmakla şov yapıldı, millet zannediyorki yüzlerce çalışan faydalandı... ama yaklaşık bir yıldır kazandırdığı tek bir eser yok....bu arada başkana buradan bir iki soru..: 1- yolsuzluklarla, hırsızlıklarla aylarca eleştirdiği Turgay Şirin dönemini ilk mecliste oylarıyla niçin akladı..? 2- Kendi üyesi olduğu kooperatifin hafriyat işlerini niçin belediye iş makinaları yapıyor.? aynı kooperatifte hangi meclis üyelerininde dükkanları var.?