Reklam

Vatandaş duraklarda ıslanıyor

Reklam
Vatandaş duraklarda ıslanıyor
10 Ocak 2019 - 13:22 - Güncelleme: 10 Ocak 2019 - 15:08

Vatandaş duraklarda ıslanıyor

Akçakmak Yolundaki yolcu duraklarına kapalı durak yerleştirilmesi bekleniyor. Yağışlı havalarda ciddi mağduriyet yaşayan vatandaşlar, Manisa Büyükşehir Belediyesi´nin bu konuya hassasiyet göstermesini istedi.

TURGUTLU'nun en yoğun yollarından ve bu yıl prestij cadde yapılan Akçakmak Caddesi’ndeki yolcu duraklarında kapalı durak bulunmaması vatandaşları yağışlı havalarda mağdur ediyor.  Cadde üzerindeki otobüs duraklarının hiç birisinde kapalı durak bulunmazken, yoğunluğun en fazla olduğu Cumhuriyet Anaokulu önündeki duraklara mutlaka kapalı durak yerleştirilmesi isteniyor. Bir yolcu: "Konuyu ilettiğimiz  MASKİ, söz konusu alanın SİT alanı olduğunu, bu nedenle bir şey yapılamayacağını belirtti. Tamam kardeşim o zaman durağı 10-15 metre ileriye taşı kapalı durağı oraya yap. Madem SİT  alanı, o zaman siz oraya kaldırımı nasıl yaptınız? "diye tepki gösterek yağmurdan ıslanmamak için kapalı durak istediler. Doğan ÇİZMECİ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3772 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum