Reklam
Reklam

Vali Deniz'den Turgutlu SDA Food Fabrikasına ziyaret

Vali Ahmet Deniz, Turgutlu OSB’de sebze ve meyvelerin işlenmesi ve pazarlanması alanında faaliyet gösteren SDA Food fabrikasında incelemelerde bulundu.

Reklam
Vali Deniz'den Turgutlu SDA Food Fabrikasına ziyaret
11 Aralık 2019 - 08:25

VALİ DENİZ, TURGUTLU SDA FOOD FABRİKASINI ZİYARET ETTİ

Turgutlu 1. Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısına katılmak üzere Turgutlu’ya giden Vali Ahmet Deniz, Turgutlu OSB’de sebze ve meyvelerin işlenmesi ve pazarlanması alanında faaliyet gösteren SDA Food fabrikasında incelemelerde bulundu.

Firma ortağı Deniz Atalay’dan üretime ilişkin bilgi alan ve çalışanlarla sohbet eden Vali Deniz, Manisa’nın tarımsal ürün yetiştirme konusunda ülke ekonomisine büyük katkı sağladığını belirtti. Kaliteli ve sağlıklı üretim yapmanın ve ürünleri doğru bir şekilde uluslararası pazarlarda satışa sunmanın önemli olduğunu vurgulayan Vali Deniz, firma yetkililerine çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette Vali Ahmet Deniz’e Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz, İl Sanayi ve Teknoloji Müdürü Mehmet Üçbaş ve yetkililer eşlik etti. Haber Merkezi

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3624 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum