Reklam
Reklam

Uzm. Dr. Cengiz Ulman Devlet Hastanesine Geri Dönüyor

Turgutlu’nun sevilen doktorlarından, Turgutlu Devlet Hastanesi eski başhekimlerinden, göğüs hastalıkları uzmanı Cengiz Uzman, uzun süre görev yaptığı Turgutlu Devlet Hastanesi’ne geri dönüyor.

Reklam
Uzm. Dr. Cengiz Ulman Devlet Hastanesine Geri Dönüyor
07 Nisan 2021 - 20:12

Uzm. Dr. Cengiz Ulman Devlet Hastanesine Geri Dönüyor

Turgutlu’nun sevilen doktorlarından, Turgutlu Devlet Hastanesi eski başhekimlerinden, göğüs hastalıkları uzmanı Cengiz Uzman, uzun süre görev yaptığı Turgutlu Devlet Hastanesi’ne geri dönüyor. Turgutlu’nun başarı doktorlarından olan Cengiz Ulman önümüzdeki günlerde, Turgutlu Devlet Hastanesi göğüs hastalıkları polikliniğinde mesaiye başlayacak. Cengiz Ulman uzun yıllar Turgutlu Devlet Hastanesinde başhekimlik görevini yürütmüş ve doktorluk yaptığı sürede Turgutlulu vatandaşların sevgisini kazanmıştı. Cengiz Ulman son olarak Turgutlu’da özel bir hastanede görev yapıyordu. 


Hasan Deniz Çizmeci


 
DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 5268 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Filiz çoban
  4 gün önce
  Cengiz ulman ve kardeşi ibrahim ulman mükemmel doktorlar. Cengiz ulman turgutlu için büyük kazanım
 • murat
  4 gün önce
  gereklilikti, onu kaybetmediğimize sevindim Başarılar