Reklam
Reklam

TUTSO Meclisi pazartesi akşamı toplanacak

Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası'nın şubat ayı olağan meclis toplantısı 24 Şubat Pazartesi günü saat 19.00'da yapılacak.

Reklam
Reklam
TUTSO Meclisi pazartesi akşamı toplanacak
22 Şubat 2020 - 12:55

 TUTSO Meclisi pazartesi akşamı toplanacak

TURGUTLU Ticaret ve Sanayi Odası'nın şubat ayı olağan meclis toplantısı 24 Şubat Pazartesi günü saat 19.00'da yapılacak. TUTSO Meclis Toplantı Salonu'nda yapılacak 2020 Şubat ayı meclis toplantısında yoklama ve açılış, saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından gündemde yer alan, 2020 yılı ocak ayı meclis tutanağının okunarak onaylanması, 2020 yılı ocak ayı mizan cetvelinin tasdiki, yönetim kurulu izahatları, iletişim eğitimi (Elzem Akademi Tevfik Bıyıklı) ve dilek ve temenniler maddeleri görüşülecek.

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 796 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum