Reklam

TUTSO 800 öğrenciyi giydirdi

Eylül ayı olağan meclis toplantısı Meclis Başkanı Yavuz Semizler Başkanlığında pazartesi akşam saat 20.00'de TUTSO Meclis Salonu’nda yapıldı.

Reklam
TUTSO 800 öğrenciyi giydirdi
01 Ekim 2019 - 16:13 - Güncelleme: 03 Ekim 2019 - 20:12

TUTSO 800 öğrenciyi giydirdi

TURGUTLU Ticaret ve Sanayi Odası eylül ayı olağan meclis toplantısı Meclis Başkanı Yavuz Semizler Başkanlığında pazartesi akşam saat 20.00'de TUTSO Meclis Salonu’nda yapıldı.
Açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Yavuz Semizler, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra selamlama konuşması yaptı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlayan Semizler, 'Turgutlu İlçe Kaymakamlığına atanan Ali Yılmaz'a, Turgutlu Ağır Ceza Reisi Erol Kuşcu'ya, Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Gökhan Balaban'ı yeni görevlerinden dolayı tebrik eder, hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Gündemdeki Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması, 2019 Yılı ağustos ayı meclis tutanağı okunarak onaylandı, 2019 Yılı ağustos ayı mizan cetveli tasdiki oylanarak onaylandı. Yönetim Kurulu İzahatlarında Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın  konuşma yaptı.

Aydın konuşmasında şunlara yer verdi: "Değerli Üyeler; Her yıl geleneksel hale gelen okul yardımlarımızı yine köy ilköğretim okullarımız vasıtası ile okul kıyafeti ve ayakkabı desteği olarak öğrencilerimize ulaştırdık.  Bu yıl yaklaşık 800 öğrencimize ulaştık. Bu vesile ile Yeni Eğitim ve Öğretim yılının tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.

Değerli Üyeler; Meclis üyelerimiz ile beraber Kapadokya bölgesine gezimizi tamamladık. Özellikle Nevşehir Ticaret Ve Sanayi Odamıza Başkanı Sayın Arif Parmaksız’a nazik karşılamaları için buradan teşekkürlerimizi iletmek istiyorum.

Galericilik için 3.etap sınavlarımızı tamamladık.  Gelen talepler doğrultusunda TOBB MEYBEM işbirliği ile mesleki yeterlilik yönünde sınavlar açmaya devam edeceğiz.

Değerli Üyeler; Zafer Kalkınma Ajansı desteği ile düzenlediğimiz dış ticaret istihbarat eğitimlerimizi tamamladık. Eğitime katılan üyelerimiz için faydalı olduğunu düşündüğümüz ihracata dönük eğitim ve bilgilendirme toplantılarına önümüzdeki günlerde de devam edeceğiz.

Değerli Üyeler; ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş Turgutlu Şube müdürümüz bugün bizleri ziyaret ettiler ve 50 milyon TL ve altında cirosu bulunan Kobilerimize dönük 150 bin TL ye kadar 36 ay vade ve 1.25 kar marjı ile fon kullandırabileceklerini bu hususta Kobilerimize dönük bir kampanya başlatıldığını ifade ettiler. Bu hususta detaylı bilgi için Albaraka Türk şube müdürlüğümüzle temas kurabilirsiniz.

Bankacılık sistemindeki faiz düşüşleri devam ediyor bunun en kısa zamanda ekonomimizde olumlu yansıması en büyük temennimiz." 

Doğan ÇİZMECİ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1147 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum