Reklam

Türkmen Yolunda hatalı park temizliği 

Türkmen Yolu Caddesi üzerinde uygulanmakta olan tek taraflı park yasağına uymayan araçlar Turgutlu Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik polisleri tarafından kaldırıldı.

Reklam
Türkmen Yolunda hatalı park temizliği 
29 Kasım 2019 - 18:29 - Güncelleme: 29 Kasım 2019 - 18:37

Türkmen Yolunda hatalı park temizliği 

TURGUTLU’nun Cumhuriyet Mahallesi Türkmen Yolu Caddesi üzerinde uygulanmakta olan tek taraflı park yasağına uymayan araçlar Turgutlu Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik polisleri tarafından kaldırıldı.

Turgutlu’nun en işlek caddelerinden biri olan Türkmen Yolu’nda araç sürücülerinin uzun zamandır uygulanmakta olan park yasağına uymaması sonucunda caddede özellikle sabah ve akşam saatlerinde trafik yoğunluğu ve maddi hasarlı trafik kazaları yaşanmaktaydı. Bugün akşam saatlerinde caddeye gelen trafik ekipleri yasağa uymayan araç sürücülerini tek tek ikaz etti, ikazlara rağmen araçlarını kaldırmayan araç sürücülerine cezai işlem uygulandı.

Yapılan park temizliği sonrasında vatandaşlar: “Uzun zamandır burada yapılan çift taraflı parklardan dolayı şikâyetçiydik, özellikle sabah ve akşam saatlerinde trafik yoğunluğuna bağlı olarak sık sık maddi hasarlı trafik kazaları meydana gelmekteydi ve tartışmalar yaşanıyordu. Cadde servis araçlarının da güzergâhında kaldığı için trafik iyice kilitleniyordu. Neyse ki trafik polislerimiz bugün tek tek bütün araçları uyardı, fotoğraflarını çekti ve araçları kaldırdı. Umarız bundan sonra da park yasağı uygulanır ve trafik yoğunluğu azalır." şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3093 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum