Reklam

Turgutluspor'un bütçesi 6 milyon lira

Önemli bir bütçe açıkladıklarını ifade eden Turgutluspor Basın Sözcüsü Ali Pekdikmen, belli bir sürece girdiklerini ifade etti.

Reklam
Turgutluspor'un bütçesi 6 milyon lira
14 Haziran 2019 - 16:30 - Güncelleme: 16 Haziran 2019 - 12:04

Turgutluspor'un bütçe 6 milyon lira

PERŞEMBE akşamı toplanan Turgutluspor'un yönetim kurulu 2019-2020 bütçesini belirledi. Yeni sezonun bütçesi 6 milyon TL olarak açıklandı. Bütçede yönetim kurulu ve sponsorluklar desteği olacağı öğrenildi. Önemli bir bütçe açıkladıklarını ifade eden Turgutluspor Basın Sözcüsü Ali Pekdikmen, belli bir sürece girdiklerini ifade etti.

Alt yapı konusunda çok hassas davrandıklarını ifade eden Pekdikmen, alt yapı konusunda yönetim kurulu üyesi Dilek Öner'in görevlendirildiğini, alt yapıda tek yetkili olan Dilek Öner'in alt yapı antrenörleriyle bir araya gelerek isteklerini anlattığını söyleyen Pekdikmen, Turgutluspor'un başarısı için alt yapıya yöneleceğini ve yeni yönetimin yüzünü alt yapıya çevirdiği belirtti. 

Kulübün borcu kamuoyuyla paylaşıldı

Devraldıkları kulübün resmi borcunun 1 milyon 79 bin TL olduğunu açıklayan Pekdikmen SGK borçlarının 405.935 TL, vergi borcunun 47.416 bin TL, futbolcu borçlarının 548.225 TL, teknik direktör ve personel borçlarının 54.319 TL ve spor malzemesi borçlarının 22.400 TL olduğunu söyledi. Haber Merkezi

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2660 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum