Reklam
Reklam

Turgutluspor'a 35 yılını veren Yalçın Tüfenkoğlu görevini bıraktı

Türkiye’de kulüp müdürlerinin duayeni olarak bilinen, Türkiye Futbol Federasyonu ile yıllardır çok iyi ilişkiler kuran Yalçın Tüfenkoğlu, kurulduğu yıldan bu yana hizmet verdiği Turgutluspor’dan ayrılığını yazılı basın açıklamasıyla duyurdu.

Reklam
Turgutluspor'a 35 yılını veren Yalçın Tüfenkoğlu görevini bıraktı
05 Kasım 2020 - 17:30 - Güncelleme: 09 Kasım 2020 - 11:30
Turgutluspor’a 35 yılını veren Tüfenkoğlu görevini bıraktı

TUKAŞSPOR ve Toprakspor’un birleşmesiyle 1984 yılında kurularak profesyonel liglerde mücadele gösteren Turgutluspor’da 1985 yılından bu yana emek veren, kulüp müdürlerinin duayeni Yalçın Tüfenkoğlu, iş akdini tek taraflı feshederek kulüpten ayrıldı. Yıllarını verdiği Turgutluspor’dan ayrılan Yalçın Tüfenkoğlu: “Bundan sonra önemli olan, ardımızdan söyleneceklerdir…Bu güzel camiada, ardımızda gönlümüzü okşayacak, hoş bir seda bırakabildim ise ne mutlu bana…” dedi.
            Türkiye’de kulüp müdürlerinin duayeni olarak bilinen, Türkiye Futbol Federasyonu ile yıllardır çok iyi ilişkiler kuran Yalçın Tüfenkoğlu, kurulduğu yıldan bu yana hizmet verdiği Turgutluspor’dan ayrılığını yazılı basın açıklamasıyla duyurdu.
            Tüfenkoğlu yaptığı açıklamada: “Turgutlu Spor Kulübü Müdürlüğü görevimden, iş akdimi haklı sebeplerden dolayı tek taraflı feshetmek zorunda kalmam nedeniyle 23 Ekim 2020 tarihinden itibaren ayrılmak zorunda kaldığımı belirtmek isterim…
“HÜZÜNLÜ OLSA DA GÖNÜL RAHATLIĞIYLA AYRILIYORUM”
1985 yılında, 23 yaşında, kapısından girdiğim Turgutluspor Kulübünde, ömrümün 35 yılını geride bırakarak, bu güzel camiadan ayrılmaktayım… Bana verilen görevleri elimden geldiğince, gücüm yettiğince, zaman zaman yaşanılan sıkıntılara rağmen, layığı ile yapmaya çalıştım… 35 yıllık çalışma hayatımdan alnım açık, vicdanım rahat, biraz hüzünlü olsa da gönül rahatlığı içinde ayrılıyorum… Adettendir, bu süre zarfında istemeyerek de olsa kırdıklarımızdan, üzdüklerimizden, af dileyip, özür dilemek… Ben de öyle yapıyorum… Umarım bağışlar ve bana haklarınızı helal edersiniz…
“TURGUTLUSPOR CAMİASINA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR”
Mensubu olmaktan her zaman gurur duyduğum Turgutluspor, bu süreçte bana iş verdi, aş verdi… Bunların hepsinde Turgutluspor’un büyük payı vardır… İnkar edemem…Hayatıma bu olumlu katkılarından dolayı Turgutluspor Kulübüne ve camiasına ne kadar teşekkür etsem azdır… Bundan sonra önemli olan, ardımızdan söyleneceklerdir…Bu güzel camiada, ardımızda gönlümüzü okşayacak, hoş bir seda bırakabildim ise ne mutlu bana…
Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, önceki dönemlerde birlikte çalıştığım çok değerli Belediye Başkanları, Yardımcıları, Meclis üyeleri ve Tüm Belediye çalışanları, Kulüp Başkanları ve Yöneticilerle, Basın Mensubu arkadaşlarla, taraftarlarımızla ve Kaymakamlık, Emniyet Müdürlüğü ve diğer resmi kurum Müdürleri ve çalışanları  ile birlikte çalışma şansına sahip oldum… Çalışma sürecimde bana ve Turgutluspor Kulübümüze desteklerinden dolayı herkese teşekkür eder, minnetle saygılarımı sunarım.
           Sürçü lisan ettiysek af ola diyerek sözlerimi noktalarken, Turgutluspor Başkan ve Yönetim Kuruluna, teknik heyetine, futbolcularına ve tüm çalışma arkadaşlarıma başarılar dilerim. 02/11/2020” ifadelerine yer verdi.

Nurullah ÇANKAYA
DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 18565 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum