Turgutlulu elektrikçilerden 'VI.Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi'ne ziyaret

Reklam
Turgutlulu elektrikçilerden 'VI.Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi'ne ziyaret
19 Ekim 2019 - 19:04

Turgutlulu elektrikçilerden ‘VI.Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi’ne ziyaret

TURGUTLU Elektrikçiler Odası üyeleri, İzmir’deki VI.Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisinde teknolojik gelişmelerin gelecekte üretim modellerini inceledi.

EMO İzmir Şubesi tarafından, “Geleceğin Elektrik Tesisleri ve Dijitalleşme” ana temasıyla, gelişen ve yenilenen teknolojilerin sergilendiği VI. Elektrik Tesisat Ulusal Kongre ve Sergisi, Tepekule Kongre ve Sergi Merkezinde düzenlendi. Turgutlu Elektrikçiler Odası Başkanı Sabri Toker ve 30 elektrik tesisatçı üye katılım gösterdi.

Verimli bir ziyaret olduğunu söyleyen Elektrikçiler Odası Başkanı Sabri Toker: “Turgutlu Elektrikçiler Odası olarak 30 elektrik tesisatçı üyemiz ile birlikte ziyaret ettik. Teknolojik gelişmelerin gelecekte üretim modellerini ve yaşamı nasıl şekillendireceğini gözlemleyip konu ile ilgili bilgi edindik.” dedi.

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1993 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum