Reklam
Reklam

Turgutlu polisinden sıkı 'tam kapanma' denetimi

Turgutlu İlçesinde polis ekipleri tam kapanmanın 4.gününde de sıkı denetim gerçekleştirdi. Kısıtlama kurallarına uymayanlara işlem yapıldı.  

Reklam
Turgutlu polisinden sıkı 'tam kapanma' denetimi
03 Mayıs 2021 - 17:50 - Güncelleme: 03 Mayıs 2021 - 18:24
Turgutlu polisinden sıkı tam kapanma denetimi

TURGUTLU İlçesinde polis ekipleri tam kapanmanın 4.gününde de sıkı denetim gerçekleştirdi. Kısıtlama kurallarına uymayanlara işlem yapıldı. Koronavirüs (covid-19) tedbirleri kapsamında 17 günlük tam kapanmaya uygulamasına geçilmesinin ardından polis, kontrol noktalarında ve şehir merkezinde denetimlerini sürdürüyor.

Polis, çeşitli bölgelerde uygulama yaparak araçları durdurdu. Hem yayaların, hem de sürücülerin izin belgeleri kontrol edildi. İzin belgesi olmayanlara idari para cezası uygulandı. İlçe Emniyet Müdürü Harun Tutak, vatandaşlara kurallara eksiksiz uymaları konusunda uyarırken, bu dönemde denetimlerini daha da sıklaştıracaklarını dile getirdi. Uygulamada 10.00 – 17.00 saatleri arasında vatandaşlara evlerine yakın mesafedeki marketlere, manavlara, kasaplara ve fırınlara yaya olarak gitmelerine izin veriliyor.

Nurullah ÇANKAYA
DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2415 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum