Reklam
Reklam

Turgutlu OSB Müteşebbis Heyeti, Vali Deniz başkanlığında toplandı

Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısı, Manisa Valisi Ahmet Deniz başkanlığında yapıldı

Reklam
Turgutlu OSB Müteşebbis Heyeti, Vali Deniz başkanlığında toplandı
10 Aralık 2019 - 14:01

Turgutlu OSB Müteşebbis Heyeti, Vali Deniz başkanlığında toplandı

TURGUTLU Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısı, Manisa Valisi Ahmet Deniz başkanlığında yapıldı. Toplantıda müteşebbis heyeti üyeleri arasında görev dağılımı yapıldı.

Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısı, TOSB Hizmet Binası Toplantı Salonu’nda yapıldı. Vali Ahmet Deniz başkanlığında yapılan toplantıya Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, İl Sanayi ve Teknoloji Müdürü Mehmet Üçbaş, Turgutlu Ticaret Odası Başkanı Faruk Aydın ve müteşebbis heyeti üyeleri katıldı. Müteşebbis heyetinin yeniden oluşumu ve görev dağılımının yapılmasının görüşüldüğü toplantıda yönetim kurulunun 5 asil 5 yedek, denetim kurulunun 2 asil 2 yedek ve Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) için 2 asil 2 yedek üye belirlendi.

Görüş ve temennilerden sonra sona eren toplantının ve yeni görev dağılımının Turgutlu ve ülke için hayırlı olmasını dileyen Vali Ahmet Deniz, Turgutlu OSB'de faaliyette bulunan firmaların ülke ekonomisine önemli katkılar sağladığını belirterek “Sanayicilerimiz üretiyor, katma değer ve istihdam sağlıyor. İlimizde faaliyet gösteren firma sayılarının daha da artmasını temenni ediyorum” dedi.

Müteşebbis heyetinde Vali Ahmet Deniz (Müteşebbis Heyeti Başkanı), Deniz Atalay (Müteşebbis Heyeti Başkan Vekili - sanayici), Mustafa Tunçdibek (sanayici), Ahmet Kirami Kılınç (sanayici), Narin Baklan (sanayici), Bilgehan Demirdöver (sanayici), Elif Akduman (sanayici), Hami Özer (sanayici), Çetin Akın (Belediye Başkanı), Hüseyin Maliz (belediye meclis üyesi), İlhami Dinçer (belediye meclis üyesi), İbrahim Gökdere (belediye meclis üyesi), Hasan Yaman (belediye meclis üyesi), Burhan Irk (belediye meclis üyesi), Faruk Aydın (Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı) yer alıyor. 

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1999 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • MÜFİT ÇALI
    9 ay önce
    Turgutluya en büyük istihdamı saglayan kişinin masanın dışarısında bırakalıması en hafif tabiri ile protokol ayıbı bence. Toplantının kaç kişi ile olacağı bilindiğine göre ev sahibinin ona göre oturma düzenini ayarlaması gerekirdi.