Reklam
Reklam

Turgutlu OSB'de görev bölümü yapıldı

Turgutlu OSB’de görev dağılımı yapıldı, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, OSB Başkanı Seçildi.

Reklam
Turgutlu OSB'de görev bölümü yapıldı
13 Ocak 2020 - 13:12

Turgutlu’da kurulu bulunan ve 62 üyenin faaliyet gösterdiği Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi’nin 15 kişilik müteşebbis heyeti Aralık ayında Turgutlu Belediyesi Etkinlik Merkezi’nde yapılan toplantı sonunda belirlenmişti.
OSB’nin 15 kişilik müteşebbis heyeti yaptığı toplantı sonunda Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi’nin 5 kişilik yönetim kurulunu belirledi. Toplantıda alınan kararla başkanlığa Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, başkan yardımcılığına Hami Özer (Sanayici), üyeliklere Hüseyin Maliz (Meclis Üyesi), Bilgehan Demirdöver (Sanayici), Mustafa Tunçdibek (Sanayici). Denetim Kuruluna ise Narin Baklan (Sanayici) ile Ahmet Kirami Kılınç (Sanayici) seçildi. Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi yönetimi, sanayi bölgesine yeni arıtma tesisinin yapımı ile ilgili çalışmaların devam ettiğini belirtirken, bölgenin temizliğinin Turgutlu Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından yapılacağı öğrenildi.

Tuncel Yılmaz

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 3578 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum