Reklam

Turgutlu'nun yeni Kaymakamı Ali Yılmaz oldu

Uğur Turan, İstanbul Başakşehir Kaymakamlığına atandı. 

Reklam
Turgutlu'nun yeni Kaymakamı Ali Yılmaz oldu
08 Ağustos 2019 - 09:29 - Güncelleme: 10 Ağustos 2019 - 22:56

Turgutlu’nun yeni Kaymakamı Ali Yılmaz oldu
Uğur Turan, İstanbul Başakşehir Kaymakamlığına atandı. 

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 403 mülki idare amirinin görev yerlerinin liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildiği belirtildi. 
Buna göre, İçişleri Bakanlığı merkez teşkilatında görevli 10 mülki idare amirinin yerleri değiştirildi, 13 kaymakam ve 4 vali yardımcısı bakanlık merkezinde değişik görevlere getirildi. 
Turgutlu Kaymakamlığına Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesi Kaymakamı Ali Yılmaz atandı. Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan ise İstanbul’un Başakşehir Kaymakamlığına atandı.

ALİ YILMAZ KİMDİR ?

Ali Yılmaz, 1977 yılında Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun olan Yılmaz, İngiltere Leicester Üniversitesi'nde ve AÜ. Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde yüksek lisans yaptı. Kütahya-Altıntaş, Malatya-Yazıhan, Mardin-Mazıdağı, Karaman-Ermenek, Çankırı-Şabanözü ve Taşköprü-Kastamonu ilçelerinde Kaymakamlık ve Sinop Vali Yardımcılığı görevlerini ifa eden Ali Yılmaz, İyi derecede İngilizce biliyor ve  Esra Eligüzeloğlu Yılmaz ile evli.

Nurullah ÇANKAYA


DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 8226 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • M.ERGUN ERGİNER
    11 ay önce
    UĞUR TURAN BEYEFENDİYE TURGULU YA KAZANDIRDIKLARI VE BEYEFENDİ DURUŞU VE YÖNETİCİLİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM....