Reklam
Reklam

Turgutlu'nun yeni emniyet müdürü Harun Tutak göreve başladı

Turgutlu İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Balaban'ın Şanlıurfa'ya tayin olmasından sonra boşalan Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine 2. Sınıf İlçe Emniyet Müdürü Harun Tutak atandı.

Reklam
Turgutlu'nun yeni emniyet müdürü Harun Tutak göreve başladı
13 Ağustos 2020 - 12:55 - Güncelleme: 13 Ağustos 2020 - 16:00

Turgutlu'nun yeni emniyet müdürü Harun Tutak göreve başladı

Turgutlu İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Balaban'ın Şanlıurfa'ya tayin olmasından sonra boşalan Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine 2. Sınıf İlçe Emniyet Müdürü Harun Tutak atandı. Bugün göreve başlayan Harun Tutak ilk ziyaretini Turgutlu Kaymakam'ı Ali Yılmaz'a yaptı. Yılmaz'ı makamında ziyaret eden Tutak daha sonra Turgutlu Kaymakamlığı'nda, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Halim Karaer'in de katılımıyla yapılan haftalık asayiş toplantısına katıldı.

Haber Merkezi

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2322 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum