Reklam
Reklam

Turgutlu'nun trafik güvenliği görüşüldü

Reklam
Reklam
Turgutlu'nun trafik güvenliği görüşüldü
21 Şubat 2020 - 16:19 - Güncelleme: 24 Şubat 2020 - 12:37

Turgutlu'nun trafik güvenliği görüşüldü

MANİSA'nın Turgutlu ilçesinde, İçişleri Bakanlığının talimatı doğrultusunda ‘otobüs kazalarının önlemesine yönelik’ toplantı yapıldı. Cuma günü saat 11.00’da Turgutlu Kaymakamlığı Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya, Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz başkanlık ederken, toplantıya Turgutlu İlçe Jandarma Komutanı Halim Karaer, İlçe Emniyet Müdürü Gökhan Balaban, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, Şoförler Odası Başkanı Gökhan Yörüyen ve otobüs firmalarının sahipleri ile sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı.

Toplantıda otobüsler ile yapılan şehir içi ve şehirlerarası yolcu taşımacılığı faaliyetlerinin güvenliğinin sağlanmasının ve bunun sürdürülebilir olmasının ilgili tüm paydaşların uyumlu ve sorumluluk anlayışı içerisinde hareket etmesiyle mümkün olabileceği, telafisi mümkün olmayan ağır kayıplara yol açan otobüs kazalarının önlenmesi, konuya daha fazla dikkat çekilerek toplumsal farkındalığın arttırılması, yol ve trafik güvenliğine katkı sağlayabilecek görüşlerin alınması, sorunların işbirliği ve koordinasyon içerisinde çözülmesine yönelik kararlar alındı.

Kaymakam Ali Yılmaz, telafisi mümkün olmayan ağır kayıplara neden olan trafik kazalarının önlenmesinin tüm paydaşların işbirliği içinde çalışması ve bu konudaki toplumsal duyarlılığın maksimum düzeye çıkarılmasıyla mümkün olacağını dile getirdi. Tuncel YILMAZ

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2077 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum