Reklam

Turgutlu'nun milletvekilleri bu düğünde buluştu (VİDEO)

Yiğitcan Özer ile Özlem Girgin, Turgutlulu 3 milletvekilinin de katılımıyla gerçekleşen görkemli bir düğünle dünyaevine girdi.

Reklam
22 Eylül 2019 - 23:28 - Güncelleme: 23 Eylül 2019 - 00:55

Turgutlu'nun milletvekilleri bu düğünde buluştu

Yiğitcan Özer ile Özlem Girgin, Turgutlulu 3 milletvekilinin de katılımıyla gerçekleşen görkemli bir düğünle dünyaevine girdi.

TURGUTLU İlçesinin sevilen siması Fatma Özer’in oğlu Yiğitcan Özer ile Girgin ailesinin kızı Özlem Girgin’in hayatlarını birleştirdiği düğünde 27.dönem Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, eski milletvekilleri CHP’li Hasan Ören ve MHP’li Ahmet Orhan nikah şahitlikleri yaptılar. Belediye Başkanı Çetin Akın, kıydığı nikah sonrası milletvekilleriyle birlikte evlilik cüzdanını çifte verdi.

            Merhum emlakçı Mustafa Kemal Özer ve eşi Fatma Özer’in oğlu Yiğitcan Özer ile Ertuğrul – Rukiye Gİrgin çiftinin kızı Özlem Girgin, Alyanss Garden Düğün Salonu’nda gerçekleşen görkemli düğün töreniyle evlendi. Düğüne CHP Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen, CHP 22. ve 24.dönem Manisa Mİlletvekili Hasan Ören, MHP 23.dönem Manisa Milletvekili Ahmet Orhan, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Turgutlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Hüseyin Coşkun, Şoförler Odası Başkanı Gökhan Yörüyen’in yanı sıra, Özer ve Girgin’in ailelerinin yakınları ve davetliler katıldı.

            Özer ve Girgin aileleri konukları kapıda karşıladı. Yiğitcan ve Özlem çifti, Belediye Başkanı Akın’ın kıydığı nikahla mutluluğa evet dedi. Çiftin nikah şahitliklerini ise Bekir Başevirgen, Hasan Ören ve Ahmet Orhan yaptı. Akın’ın kıydığı nikahın ardından milletvekilleri genç çifte mutluluklar dileyerek evlilik cüzdanlarını birlikte verdi. Mutlulukları gözlerinden okunan çift, gece boyunca yakınları ve arkadaşlarınca çalınan şarkılar eşliğinde gönüllerince eğlendi. Konuklarla yakından ilgilenen aileler, bu mutlu anlarına eşlik edenlere teşekkür etti. Genç çifti tebrik eder, mutluluklar dileriz.

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 9492 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum