Reklam
Reklam

Turgutlu Lokantacılar Odasından yangından etkilenen ailelere yemek yardımı

Turgutlu Lokantacılar Odası, Ahmetli'nin Hacıköseli Mahallesinde çıkan orman yangınının sıçraması sonucu evleri hasar gören ailelere yemek dağıttı. 

Reklam
Turgutlu Lokantacılar Odasından yangından etkilenen ailelere yemek yardımı
05 Ağustos 2020 - 16:25 - Güncelleme: 05 Ağustos 2020 - 16:27

Turgutlu Lokantacılar Odasından yangından etkilenen ailelere yemek yardımı

TURGUTLU Lokantacılar Odası, Ahmetli'nin Hacıköseli Mahallesinde çıkan orman yangınının sıçraması sonucu evleri hasar gören ailelere yemek dağıttı. 
Oda başkanı Mehmet Akkoyun ve üyeler, yangın bölgesindeki vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu. 
    Oda başkanı Mehmet Akkoyun, acıların paylaşıldıkça azaldığı, sevinçlerin paylaşıldıkça çoğaldığı değişmeyen bir hakikat olduğunu belirterek, "Allah hiçbir kimseye böyle bir felaket vermesin, böyle acılar yaşatmasın. Yangın ile yanan yok olan doğa örtüsü ile karıncasından böceğine, sincapından kuşuna kadar tüm canlıların yaşamıdır. Bu vesile ile tabiatla iç içe yaşayan tüm insanlarımızı, tabiata ve canlılara karşı daha duyarlı olmaya çağırıyoruz." dedi. 
    Yangından etkilenen vatandaşlar ise, "Mübarek Kurban Bayramında ocaklarımıza düşen yangında; Lokantacılar Odası esnafı ile birlikte yanımızda olan Kızılay'a yardım  ve desteklerinden ötürü minnettarız. Turgutlu Lokantacılar Odası yönetim ve denetim kuruluna, üyelerine, yardım ve desteklerini ileten tüm halkımıza, Turgutlu halkına Lokantacılar Odası Başkanı Mehmet Akkoyun'a şahsında teşekkürlerimizi sunarız. Herkesten Allah razı olsun." diye konuştular.

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1822 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum