Reklam
Reklam

Turgutlu Lokantacılar Odası'nda KOSGEB Temsilciliği açıldı

Turgutlu İlçesinde faaliyetlerini sürdüren Lokantacılar Odasında yeni girişimci esnafa ve sanayicilere destek için KOSGEB temsilciliği açıldı

Reklam
Turgutlu Lokantacılar Odası'nda KOSGEB Temsilciliği açıldı
24 Ekim 2020 - 13:10

Turgutlu Lokantacılar Odası’nda KOSGEB Temsilciliği açıldı
 
TURGUTLU İlçesinde faaliyetlerini sürdüren Lokantacılar Odasında yeni girişimci esnafa ve sanayicilere destek için KOSGEB temsilciliği açıldı. Uzun uğraş ve çabalar sonucunda KOSGEB’i oda bünyesine açmalarının gururunu yaşadıklarını belirten oda başkanı Mehmet Akkoyun, amaçlarının sadece daha fazla sayıda girişimci esnafı devletin hibe ve desteklerinden faydalandırmak olduğunu kaydetti.

“YENİ GİRİŞİMCİ ESNAFIMIZA VE SANAYİCİMİZE BÜYÜK DESTEK”

Oda başkanı Akkoyun yaptığı açıklamada: “Turgutlu Lokantacılar Esnaf odası olarak bir ilke imza atmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Güzel kasabamıza büyük bir hizmet kolaylığı  Turgutlu Lokantacılar Esnaf odası olarak KOSGEB Temsilciliğini odamız bünyesine uzun uğraş ve çabalarımız sonucunda açmış bulunmaktayız. İki yıldan beri devam edegelen girişimlerimiz ve mücadelemiz nihayet esnafımıza ve sanayicimize  güzel bir hizmet olarak sonuçlanmıştır. Hepimize hayırlı olsun. Hiçbir meslek dalını ayırt etmeden vergi kaydını ve işyerini açmadan önce odamıza gelip KOSGEB  destek ve hibelerden yararlanmanız için biz  destek veriyoruz. Amacımız sadece daha fazla sayıda girişimci esnafımızı devletin hibe ve desteklerinden faydalandırmaktır. Bunun için sadece yapılması gereken ilk işlem yeni bir işyeri açmayı düşünen girişimci arkadaşlarımızın odamıza uğrayarak bizim rehberliğimizden faydalanmalıdır. Bu konuda her türlü bilgi alışverişi yapılacak olan resmi işlemler hibe ve destekler vb. konularda en hızlı ve en kolay yollardan sonuca ulaşabilmeniz için odamızın her zaman yeni girişimci esnaflarımızın ve sanayicimizin yanında  ve hizmetinde olduğunu bilmenizi isterim.” diye konuştu.

Nurullah ÇANKAYA
 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 2152 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum