Reklam

Turgutlu Hemşeri Dernekleri Vali Deniz'i ziyaret etti

Reklam
Turgutlu Hemşeri Dernekleri Vali Deniz'i ziyaret etti
20 Kasım 2019 - 14:08 - Güncelleme: 20 Kasım 2019 - 18:24

Turgutlu Hemşeri Dernekleri Vali Deniz'i ziyaret etti

TURGUTLU'da faaliyetlerini sürdüren hemşeri derneklerinin bir araya gelmesi ile oluşturulan Hemşeri Dernekleri Platformu üyeleri, Vali Ahmet Deniz’i ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

7 dernek başkanının katıldığı ziyarette dernek yöneticileri çalışmaları hakkında bilgi verirken Vali Deniz’i 8 Aralık’ta düzenleyecekleri birlik ve dayanışma kahvaltısına davet ettiler.

Heyeti ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Ahmet Deniz, dayanışma temelinde kurulan sivil toplum kuruluşlarının toplum hayatı için çok önemli bir yere sahip olduğunu belirtti ve çalışmalarında başarılar diledi. 

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 1148 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum