Reklam
Reklam

Turgutlu Devlet Hastanesinde Op.Dr. Murat Özşahin dönemi

Devlet Hastanesinde görev süresi dolan Uzm. Dr. Ümit Aksoy’un yerine, Kadın Hastalıkları ve Doğum Hekimi Op.Dr. Murat Özşahin getirildi.

Reklam
Turgutlu Devlet Hastanesinde Op.Dr. Murat Özşahin dönemi
15 Temmuz 2021 - 15:23
Turgutlu Devlet Hastanesinde Op.Dr. Murat Özşahin dönemi

Turgutlu Devlet Hastanesinin yeni başhekimi Op.Dr. Murat Özşahin oldu.
Devlet Hastanesinde görev süresi dolan Uzm. Dr. Ümit Aksoy’un yerine, Kadın Hastalıkları ve Doğum Hekimi Op.Dr. Murat Özşahin getirildi. Adana doğumlu 46 yaşındaki Özşahin, bugün itibariyle Turgutlu Devlet Hastanesinde görevine başladı.
MURAT ÖZŞAHİN HAKKINDA
Op. Dr. Murat Özşahin, 2000 yılında Hacettepe üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu, Uzmanlık Eğitimini ise Malatya Üniversitesi Tıp Fakültesinde yaptı. Türkiye’nin değişik illerinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak çalışmıştır. Gebelik takibi ve her türlü jinekolojik (açık, laparaskopik) ameliyatları yapmakta. 

Nurullah ÇANKAYA

DİKKAT Tüm Hakları saklıdır! Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf ve video görüntülerin ve sair dokümanların hakları Yedieylül Gazetecilik ve Matbacılık LTD.ŞTİ’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılabilecektir.
Bu haber 11122 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum